NASZA OFERTA

Nowoczesne techniki grzewcze oraz odnawialne źródła energii

W związku z nieustannie wzrastającymi kosztami ogrzewania i przygotowania ciepłej wody, jak i koniecznością ochrony środowiska naturalnego kieruje do Państwa swoje usługi w zakresie kompleksowego wykonawstwa jak i modernizacji już istniejących instalacji z zastosowaniem najnowszych energooszczędnych technologii. Instalacje ,w których stosujemy wysoko wydajne kotły kondensacyjne oraz takie elementy jak kolektory słoneczne, pompy ciepła czy ogniwa fotowoltaiczne skutecznie chronią klimat oraz portfel inwestora. Rozwiązania te dają wymierny efekt ekonomiczny w postaci znacznych oszczędności w domowym budżecie. Fakt istnienia możliwości uzyskania dopłat do takich inwestycji powoduje że stają się one coraz korzystniejszą i bardziej dostępną dla normalnego użytkownika alternatywą dla tradycyjnych źródeł energii.

Przygotowanie firmy do profesjonalnego wykonawstwa takich inwestycji w tym z wykorzystaniem dopłat jest potwierdzona szeregiem certyfikatów oraz odbytych szkoleń. Dokumenty potwierdzające kwalifikacje możesz zobaczyć w zakładce Moje kwalifikacje.Nie pozwól by firmy bez odpowiednich kwalifikacji i umiejętności naraziły Cię na dodatkowe koszty lub co gorsze uszkodzenie bądź zupełne zniszczenie Twojej wymarzonej energooszczędnej instalacji !!!

Hydraulika i ogrzewnictwo:

Usługi w zakresie kompleksowego wykonania instalacji hydraulicznych, gazowych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, ciepłej i zimnej wody. Wykonuje modernizacje i drobne naprawy instalacji w różnych systemach między innymi z polipropylenu, miedzi i pex-al-pex. Podłączam urządzenia sanitarne takie jak sedesy, pisuary, umywalki, wanny, brodziki oraz tak zwane młynki rozdrabniające tam gdzie nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia do kanalizacji. Od ręki wymieniam cieknące zawory, syfony i uszkodzone baterie umywalkowe. Naprawiam cieknące spłuczki, wymieniam zaworki pływakowe jak i całe mechanizmy spłuczki. Podłączenie pralki czy zmywarki to dla mnie żaden problem.

Posiadam uprawnienia E2, D2, E3, D3 wraz z pomiarami.